Wejdz

Wszystko o Wszystkim do wszytskiego

Ogłoszenie

Szukamy kogoś kto był by chętny zrobić krótki filmik z screenów plemion (świat 20) i naszego forum z udołu podanym adresem zachęcającym odwiedzanie fora.

#1 2008-08-14 19:29:19

DjSkate

Administrator

4105457
Zarejestrowany: 2008-08-14
Posty: 18
Punktów :   

Pila(Saw) 1,2,3,4,5

Piła
(Saw)


USA 2005
czas trwania: 102
gatunek: Kryminał / Thriller
reżyseria: James Wan
obsada: Leigh Whannell, Cary Elwes, Danny Glover
od lat: 18 

http://www.jluis37.com/destripe/saw.jpg
 
Mężczyzna budzi się przykuty do rury w zrujnowanej łazience. W drugim kącie pomieszczenia tkwi przerażony współwięzień. Na podłodze w kałuży krwi leży martwy człowiek, z pistoletem w znieruchomiałej dłoni. Żaden z mężczyzn nie zna przyczyny swojego porwania. W pomieszczeniu znajdują także kasetę z instrukcjami od mordercy oraz dwie piły ręczne, zbyt słabe, by przeciąć stalowe kajdany, ale wystarczająco mocne, by przeciąć nimi ciało i kości... Stopniowo zaczynają zdawać sobie sprawę, że właśnie stali się pionkami w okrutnej grze jakiegoś dewianta, pragnącego, by jego ofiary naprawdę doceniły 'wartość życia'. W tej grze, aby wygrać trzeba dokonywać ekstremalnych wyborów. A wycofać się z niej można tylko przez śmierć. Własną lub wyznaczonej ci do zabicia osoby... 


Piła II
(Saw II)



USA 2005
czas trwania: 93
gatunek: Horror / Kryminał / Thriller
reżyseria: Darren Lynn Bousman
obsada: Tobin Bell, Lyriq Bent, Tim Burd
od lat: 18 

http://mokpszow.pl/mok/kino/pila2.jpg http://tbn0.google.com/images?q=tbn:U48556rdL7XuAM:http://gfx.filmweb.pl/po/41/71/164171/7119597.3.jpg
Okoliczności makabrycznego morderstwa, które bada detektyw Eric Mason (Donnie Wahlberg) świadczą o jednym: psychopatyczny morderca "Jigsaw" powrócił.

Niewinne ofiary zamknięte przez niego w jednej celi ponownie będą zmuszone do wzięcia udziału w śmiertelnej "zabawie". Od ich decyzji zależeć będzie, kto z uwięzionych przeżyje, a kto umrze.

Dla tych, którzy ocaleją, życie nie będzie już takie, jak przedtem. 


Piła III
(Saw III)



USA 2007
czas trwania: 107
gatunek: Horror, Sensacyjny
reżyseria: Darren Lynn Bousman
obsada: Tobin Bell, Angus MacFadyen, Dina Meyer, Shawnee Smith, Bahar Soomekh
od lat: 18 

http://merlin.pl/Pila-3_Darren-Lynn-Bousman,images_big,25,5903560916932.jpg
http://gfx.filmweb.pl/blog/781080/120572.1.jpg
   
Kolejna część światowego hitu o psychopatycznym zabójcy. Autor morderczej układanki jest na granicy życia i śmierci. Grą kieruje Amanda, która nakazuje doktor Lynn Denlon utrzymanie mordercy przy życiu do czasu ukończenia zadania przez kolejną ofi arę – Jeffa. Nieoczekiwanie Lynn i Jeff stają przeciwko sobie na jednej szachownicy.


Piła IV
(Saw IV)



USA 2008
czas trwania: 95
gatunek: Horror
reżyseria: Darren Lynn Bosman
obsada: Tobin Bell, Costas Mandylor, Scott Patterson, Betsy Russell, Lyriq Bent
od lat: 18 


http://i19.tinypic.com/8efs9qv.jpghttp://www.e-film.waw.pl/img/saw/saw4.jpeg
To już czwarta odsłona kultowego horroru, w którym psychopatyczny morderca – Jigsaw (Tobin Bell), szokuje wyrafinowanymi torturami. Reżyserem jest Darren Lynn Bosman, który stworzył również poprzednią część makabrycznej historii. Akcja filmu rozpoczyna się w momencie, gdy wiadomo już, że Jigsaw i jego asystentka Amanda nie żyją. Detektyw Kerry (Dina Meyer), dwóch agentów FBI: Strahm (Scott Paterson) i Perez (Atena Karkanis), a także doświadczony detektyw Hofman (Costas Mandylor) rozpoczynają dochodzenie. Wskutek prowadzonego śledztwa, agenci odnajdują żonę Jigsawa. Jest to dla nich kluczowy moment, ponieważ dowiedzą się rzeczy, o których wcześniej nie mieli pojęcia. Na światło dzienne zostaną wydobyte nowe fakty, które doprowadzą detektywów do wcześniejszych i przyszłych ofiar seryjnego mordercy. W tym samym czasie dowódca specjalnej jednostki S.W.A.T., Rigg, zostanie wplątany w okrutną grę. Ma półtorej godziny na pokonanie wszystkich pułapek zastawionych przez Jigsawa. Jeśli sobie nie poradzi, zginie. Czwarta część „Piły” zapowiada się jako duży sukces komercyjny. Po pierwszym weekendzie film znalazł się na miejscu amerykańskiego box office’u i zarobił 31 milionów dolarów.



Wrzystkie z tych filmów obejrzycie na www.watch-movies.net - na naszej podanej stronie w zakladce ,,filmy''

I Ostatnie:



W październiku do kin trafi piąta odsłona popularnej serii filmów grozy "Piła".
http://gfx.filmweb.pl/an/867323/878.3.jpg http://gfx.filmweb.pl/an/867323/879.3.jpg
Costas Mandylor wciela się w postać Hoffmana, jedynej osoby pozostałej przy życiu, która zna tajemnicę Jigsawa. Tak przynajmniej mu się wydaje. Jednak już wkrótce okaże się, że umknęło mu kilka szczegółów i teraz musi je wyeliminować. Jigsaw, choć martwy, też nie powiedział jeszcze ostatniego słowa.


http://www.youtube.com/watch?v=OIvplutisbk - triler 5'tki

Offline

 
Szukamy kogoś kto był by chętny zrobić krótki filmik z screenów plemion (świat 20) i naszego forum z udołu podanym adresem zachęcającym odwiedzanie fora.

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
skille BK mu online silnik do rometa zetki 50cm3 rędziny forum www.kardiologiadziecieca.pun.pl www.polish-elite-clan.pun.pl